B28A2853
B28A2853

KVK Techniektraining

KV Kortrijk biedt techniektraining aan voor spelers van U6 tot en met U14 onder leiding van KVK Techniektrainers. Iedere speler kan zich inschrijven voor de KVK Techniektraining. Inschrijven is mogelijk op verschillende locaties: Kortrijk, Avelgem, Boezinge, Oostkamp, Nazareth-Eke en Rumbeke.

Algemene informatie KVK Techniektraining

KVK Techniektraining wordt aangeboden op verschillende locaties in Oost- en West-Vlaanderen onder leiding van gediplomeerde KVK Techniektrainers. Tijdens een training wordt er aan functionele techniek van spelers gewerkt in kleine groepjes. Zo kan iedere speler zo veel mogelijk progressie maken en op details gecoacht worden door een KVK Techniektrainer.

Voor meer informatie kan u onderstaande FAQ raadplegen.

Inschrijven voor de KVK Techniektraining seizoen 2023-2024 is vanaf nu mogelijk! 

Schrijf je hier in // Incrivez-vous ici

Frequently Asked Questions

Er zijn drie trainingsblokken waarvoor u zich kan inschrijven, u kan uiteraard ook kiezen om in te schrijven voor alle trainingsblokken:

TrainingsblokAantal trainingenPrijs
Najaar
9 trainingen€90
Voorjaar9 trainingen€90
After saeson9 trainingen€90
Volledig seizoen27 trainingen€240
 KVK Techniekscholen Kortrijk ‘Najaar’
WoensdagVrijdagZondag
Training 120-09-202322-09-202324-09-2023
Training 227-09-202329-09-202301-10-2023
Training 304-10-202306-10-202308-10-2023
Training 411-10-202313-10-202315-10-2023
Training 518-10-202320-10-202322-10-2023
Training 625-10-202327-10-202329-10-2023
Training 715-11-202317-11-202319-11-2023
Training 822-11-202324-11-202326-11-2023
Training 929-11-202301-12-202303-12-2023

 

KVK Techniekscholen Kortrijk ‘Voorjaar’
WoensdagVrijdagZondag
Training 110-01-202412-01-202414-01-2024
Training 224-01-202426-01-202421-01-2024
Training 331-01-202402-02-202428-01-2024
Training 407-02-202409-02-202404-02-2024
Training 521-02-202423-02-202411-02-2024
Training 628-02-202401-03-202425-02-2024
Training 706-03-202408-03-202403-03-2024
Training 813-03-202415-03-202410-03-2024
Training 920-03-202422-03-202417-03-2024

 

KVK Techniekscholen Kortrijk ‘After season’
WoensdagVrijdagZondag
Training 117-04-202419-04-202414-04-2024
Training 224-04-202426-04-202421-04-2024
Training 308-05-202403-05-202428-04-2024
Training 415-05-202410-05-202405-05-2024
Training 522-05-202417-05-202412-05-204
Training 629-05-202424-05-202419-05-2024
Training 705-06-202407-06-202409-06-2024
Training 812-06-202414-06-202416-06-2024
Training 919-06-202421-06-202423-06-2024
KVK Techniekscholen overige locaties ‘Najaar’  (Avelgem, Oostkamp, Nazareth-Eke, Rumbeke, Boezinge)
Avelgem (donderdag)Oostkamp (vrijdag)Nazareth-Eke (vrijdag)Boezinge (vrijdag)Rumbeke (vrijdag)
Training 121-09-202322-09-202322-09-202329-09-202329-09-2023
Training 228-09-202329-09-202329-09-202306-10-202313-10-2023
Training 305-10-202306-10-202306-10-202313-10-202320-10-2023
Training 412-10-202313-10-202313-10-202320-10-202327-10-2023
Training 519-10-202320-10-202320-10-202327-10-202310-11-2023
Training 626-10-202327-10-202310-11-202317-11-202317-11-2023
Training 716-11-202317-11-202317-11-202324-11-202324-11-2023
Training 823-11-202324-11-202324-11-202301-12-202301-12-2023
Training 930-11-202301-12-202301-12-202308-12-202308-12-2023

 

KVK Techniekscholen overige locaties ‘Voorjaar’  (Avelgem, Oostkamp, Nazareth-Eke, Rumbeke, Boezinge)
Avelgem (donderdag)Oostkamp (vrijdag)Nazareth-Eke (vrijdag)Boezinge (vrijdag)Rumbeke (vrijdag)
Training 111-01-202412-01-202412-01-202412-01-202412-01-2024
Training 225-01-202426-01-202426-01-202402-02-202426-01-2024
Training 301-02-202402-02-202402-02-202409-02-202402-02-2024
Training 408-02-202409-02-202409-02-202423-02-202409-02-2024
Training 522-02-202423-02-202423-02-202401-03-202423-02-2024
Training 629-02-202401-03-202401-03-202408-03-202401-03-2024
Training 707-03-202408-03-202408-03-202415-03-202408-03-2024
Training 814-03-202415-03-202422-03-202429-03-202415-03-2024
Training 921-03-202422-03-202429-03-202405-04-202422-03-2024

 

KVK Techniekscholen overige locaties ‘After season’  (Avelgem, Oostkamp, Nazareth-Eke, Rumbeke, Boezinge)
Avelgem (donderdag)Oostkamp (vrijdag)Nazareth-Eke (vrijdag)Boezinge (vrijdag)Rumbeke (vrijdag)
Training 118-04-202419-04-202419-04-202419-04-202419-04-2024
Training 225-04-202426-04-202426-04-202426-04-202426-04-2024
Training 302-05-202403-05-202410-05-202410-05-202403-05-2024
Training 423-05-202410-05-202417-05-202417-05-202410-05-2024
Training 530-05-202417-05-202424-05-202424-05-202417-05-2024
Training 606-06-202424-05-202431-05-202431-05-202424-05-2024
Training 713-06-202431-05-202407-06-202407-06-202431-05-2024
Training 820-06-202407-06-202414-06-202414-06-202407-06-2024
Training 927-06-202414-06-202421-06-202421-06-202414-06-2024

 

 

WanneerLocatieVanafTot
WoensdagKortrijk18.0020.00
DonderdagAvelgem17.0019.00
VrijdagNazareth-Eke16.3018.30
VrijdagOostkamp17.0019.00
VrijdagBoezinge17.3019.30
VrijdagKortrijk18.0020.00
VrijdagRumbeke17.0019.00
ZondagKortrijk09.0011.00
LocatieAdres
Nazareth
Drapstraat 88, 9810 Nazareth
Oostkamp
Albrecht Rodenbachstraat 39, 8020 Oostkamp
Kortrijk
Weversstraat 28, 8500 Kortrijk
Avelgem
Doorniksesteenweg 224, 8580 Avelgem
Rumbeke
Wervikhovestraat 7, 8800 Roeselare
Boezinge
Dekemelelaan 5, 8904 Boezinge

Elke groep traint één uur.

De jongste categorie deelnemers traint over het algemeen het eerste uur en de oudste categorie deelnemers het tweede uur.

+Kledijpakket*(€76,00)+Verzendingskosten (€7,00)
“Najaar”€90€166€173
“Voorjaar”€90€166€173
“After Season”€90€166€173
“Najaar” + “Voorjaar”€180€256€263
“Najaar” + “After Season”€180€256€263
“Voorjaar” + “After Season”€180€256€263
“Volledig seizoen”€240€316€323

 

*Er is een aankoopplicht van een kledijpakket voor de KVK Techniektrainingen.

Dit jaar hebben wij een samenwerking met kledingsponsor “Errea“. Er is een aankoopplicht van een kledijpakket voor de KVK Techniektrainingen. Hieronder kan u alvast de juiste kledingmaten aangeven voor uw zoon/dochter.

Via het inschrijfformulier tijdens de 1ste inschrijving.

Wij proberen steeds zo snel mogelijk uw kledijpakket te bezorgen. Indien de inschrijving tijdig gebeurt dan zal dit geen probleem zijn en zal dit geleverd worden voor de 1ste techniektraining.

Indien u binnen de 2 weken voor de start van een trainingsblok inschrijft dan proberen wij uw kledijpakket te leveren voor de 1ste techniektraining. Wij hebben een aantal stuks op voorraad, maar het kan zijn wegens de talrijke inschrijvingen dat er een bijstelling moet geplaatst worden. Afhankelijk van de levertermijn van onze kledijsponsor kunnen wij al dan niet zorgen voor een snelle service.

We doen steeds het nodige om iedereen tijdig zijn kledijpakket te bezorgen.

Schermafbeelding 2023 08 12 Om 14.33.25
Schermafbeelding 2023 08 12 Om 14.33.25

Wat houdt het kledijpakket in en wat kost het?

Volgende zaken behoren tot het kledijpakket:

  • T-shirt
  • Trui
  • Short
  • Kousen

De totaalprijs voor dit pakket bedraagt €76,00.