277527300 5044792828907615 6502540705400585254 N
277527300 5044792828907615 6502540705400585254 N

KVK Techniektraining

KV Kortrijk biedt techniektraining aan voor spelers van U6 tot en met U14 onder leiding van KVK Techniektrainers. Iedere speler kan zich inschrijven voor de KVK Techniektraining. Inschrijven is mogelijk op verschillende locaties: Kortrijk, Avelgem, Boezinge, Oostkamp, Nazareth-Eke en Rumbeke.

 

 

INFORMATIONS GÉNÉRALES SUR L'ENTRAÎNEMENT TECHNIQUE KVK

Le KV Kortrijk offre une formation technique aux joueurs de U6 à U13 sous la supervision des formateurs techniques du KVK. Chaque joueur peut s’inscrire à la formation technique du KVK. L’inscription est possible à différents endroits: Courtrai, Avelgem, Boezinge, Oostkamp, Nazareth-Eke et Rumbeke.

Continuez en Françcais

Algemene informatie KVK Techniektraining

KVK Techniektraining wordt aangeboden op verschillende locaties in Oost- en West-Vlaanderen onder leiding van gediplomeerde KVK Techniektrainers. Tijdens een training wordt er aan functionele techniek van spelers gewerkt in kleine groepjes. Zo kan iedere speler zo veel mogelijk progressie maken en op details gecoacht worden door een KVK Techniektrainer.

Voor meer informatie kan u onderstaande FAQ raadplegen.

Inschrijven voor de KVK Techniektraining seizoen 2022-2023 is nu mogelijk! 

Inschrijven voor de KVK Techniektraining

Frequently Asked Questions

Er zijn drie trainingsblokken waarvoor u zich kan inschrijven, u kan uiteraard ook kiezen om in te schrijven voor alle trainingsblokken:

TrainingsblokAantal trainingenPrijs
Najaar
10 trainingen€100
Voorjaar10 trainingen€100
After saeson10 trainingen€100
Volledig seizoen30 trainingen€250
 KVK Techniekscholen Kortrijk ‘Najaar’
WoensdagVrijdagZondag
Training 114-09-202216-09-202218-09-2022
Training 221-09-202223-09-202225-09-2022
Training 328-09-202230-09-202202-10-2022
Training 405-10-202207-10-202209-10-2022
Training 512-10-202214-10-202216-10-2022
Training 619-10-202221-10-202223-10-2022
Training 726-10-202228-10-202230-10-2022
Training 816-11-202218-11-202220-11-2022
Training 923-11-202225-11-202227-11-2022
Training 1030-11-202202-12-202204-12-2022

 

KVK Techniekscholen Kortrijk ‘Voorjaar’
WoensdagVrijdagZondag
Training 111-01-202316-12-202218-12-2022
Training 218-01-202313-01-202315-01-2023
Training 325-01-202320-01-202322-01-2023
Training 401-02-202327-01-202329-01-2023
Training 508-02-202303-02-202305-02-2023
Training 615-02-202310-02-202312-02-2023
Training 701-03-202317-02-202319-02-2023
Training 808-03-202303-03-202305-03-2023
Training 915-03-202310-03-202312-03-2023
Training 1022-03-202317-03-202319-03-2023

 

KVK Techniekscholen Kortrijk ‘After season’
WoensdagVrijdagZondag
Training 129-03-202324-03-202326-03-2023
Training 219-04-202331-03-202302-04-2023
Training 326-04-202321-04-202323-04-2023
Training 403-05-202328-04-202330-04-203
Training 510-05-202305-05-202307-05-2023
Training 617-05-202312-05-202314-05-2023
Training 724-05-202319-05-202321-05-2023
Training 831-05-202309-06-202311-06-2023
Training 907-06-202316-06-202318-06-2023
Training 1014-06-202323-06-202325-06-2023
Inhaaltraining 121-06-202330-06-2023
Inhaaltraining 228-06-2023
KVK Techniekscholen overige locaties ‘Najaar’  (Avelgem, Antoing, Oostkamp, Nazareth-Eke, Rumbeke, Boezinge)
Avelgem (dinsdag)Oostkamp (vrijdag)Nazareth-Eke (vrijdag)Boezinge (vrijdag)Rumbeke (vrijdag)
Training 113-09-202216-09-202216-09-202216-09-202223-09-2022
Training 220-09-202223-09-202223-09-202223-09-202230-09-2022
Training 327-09-202230-09-202230-09-202230-09-202207-10-2022
Training 404-10-202207-10-202207-10-202207-10-202214-10-2022
Training 511-10-202221-10-202214-10-202214-10-202221-10-2022
Training 618-10-202228-10-202221-10-202221-10-202228-10-2022
Training 725-10-202225-11-202211-11-202218-11-202218-11-2022
Training 815-11-202202-12-202218-11-202225-11-202225-11-2022
Training 922-11-202209-12-202225-11-202202-12-202202-12-2022
Training 1029-11-202216-12-202202-12-202209-12-2022AFGELAST
KVK Techniekscholen overige locaties ‘Voorjaar’  (Avelgem, Oostkamp, Nazareth-Eke, Rumbeke, Boezinge)
Avelgem (dinsdag)Oostkamp (vrijdag)Nazareth-Eke (vrijdag)Boezinge (vrijdag)Rumbeke (vrijdag)
Inhaaltraining 10 “najaar”////13-01-2023
Training 110-01-202313-01-202313-01-202313-01-202320-01-2023
Training 217-01-202320-01-202320-01-202320-01-202327-01-2023
Training 324-01-202327-01-202327-01-202327-01-202303-02-2023
Training 431-01-202303-02-202303-02-202303-02-202310-02-2023
Training 507-02-202310-02-202310-02-202310-02-202317-02-2023
Training 614-02-202317-02-202317-02-202317-02-202324-02-2023
Training 728-02-202303-03-202303-03-202303-03-202303-03-2023
Training 807-03-202310-03-202310-03-202310-03-202310-03-2023
Training 914-03-202317-03-202317-03-202317-03-202317-03-2023
Training 1021-03-202324-03-202324-03-202324-03-202324-03-2023

 

KVK Techniekscholen overige locaties ‘After season’  (Avelgem, Oostkamp, Nazareth-Eke, Rumbeke, Boezinge)
Avelgem (dinsdag)Oostkamp (vrijdag)Nazareth-Eke (vrijdag)Boezinge (vrijdag)Rumbeke (vrijdag)
Training 118-04-202321-04-202321-04-202321-04-202321-04-2023
Training 225-04-202328-04-202328-04-202328-04-202328-04-2023
Training 302-05-202305-05-202305-05-202305-05-202305-05-2023
Training 409-05-202312-05-202312-05-202312-05-202312-05-2023
Training 516-05-202319-05-202319-05-202319-05-202319-05-2023
Training 623-05-202326-05-202326-05-202326-05-202326-05-2023
Training 730-05-202302-06-202302-06-202302-06-202302-06-2023
Training 806-06-202309-06-202309-06-202309-06-202309-06-2023
Training 913-06-202316-06-202316-06-202316-06-202316-06-2023
Training 1020-06-202323-06-202323-06-202323-06-202323-06-2023

 

 

WanneerLocatieVanafTot
DinsdagAvelgem17.0019.00
WoensdagKortrijk18.0020.00
VrijdagNazareth-Eke16.3018.30
VrijdagOostkamp17.0019.00
VrijdagBoezinge17.3019.30
VrijdagKortrijk18.0020.00
VrijdagRumbeke17.0019.00
ZondagKortrijk08.1510.15
LocatieAdres
Nazareth
Drapstraat 88, 9810 Nazareth
Oostkamp
Albrecht Rodenbachstraat 39, 8020 Oostkamp
Kortrijk
Weversstraat 28, 8500 Kortrijk
Avelgem
Doorniksesteenweg 224, 8580 Avelgem
Rumbeke
Wervikhovestraat 7, 8800 Roeselare
Boezinge
Dekemelelaan 5, 8904 Boezinge

Elke groep traint één uur.

De jongste categorie deelnemers traint over het algemeen het eerste uur en de oudste categorie deelnemers het tweede uur.

Betalen kan door over te schrijven naar: BE67 7350 5715 2687

Met vermelding van de naam van de ingeschreven speler én de techniekschool locatie

Voorlopig is het niet mogelijk om een kledijpakket aan te kopen, indien dit wijzigt zullen wij dit mededelen via email. Alvast bedankt voor uw begrip. 

Om te trainen binnen de KVK Techniektraining en KVK Keeperstraining is het aankopen van het kledijpakket verplicht. 

Momenteel is het niet mogelijk om het kledijpakket aan te kopen, aangezien de website van Beltona een foutmelding geeft bij het bestellen.

Het pakket bevat sokken, een sweater, een (keepers)shirt, een keepersbroek/short en een bal. Dit alles voor een prijs van 60 euro.