Keeper
Keeper

KVK Keepertraining

Doelmannentraining voor U6 t.e.m. U14 die beter willen worden! Training op maat in groepjes van+/- 5 doelmannen. Oefenstof en coaching worden aangepast op individuele ontwikkelpunten: een unieke en persoonlijke aanpak!

FORMATION DES GARDIENS DU KVK

Formation de gardien de but pour les U6 à U14 qui veulent s’améliorer! Formation sur mesure en groupes de +/- 5 gardiens de but. Le matériel de formation et le coaching sont adaptés aux points de développement individuels : une approche unique et personnelle!

Continuez en Français

Info en inschrijvingen

Vanaf seizoen 2022 – 2023 werken we met een nieuw concept waarin we ons aanbod opsplitsen in drie grote luiken. Een trainingsblok voor de winterstop (najaar), een trainingsblok na de winterstop (voorjaar) en een after season sessie. Het is uiteraard ook mogelijk onmiddellijk voor een volledig seizoen in te schrijven.

De KVK Keeperstraining gaat steeds door in Kortrijk op vrijdagavond en zondagvoormiddag.

Inschrijven voor de KVK Keeperstraining

Frequently Asked Questions

Er zijn drie trainingsblokken waarvoor u zich kan inschrijven, u kan uiteraard ook kiezen om in te schrijven voor alle trainingsblokken:

 

TrainingsblokAantal trainingen Prijs
Najaar10 trainingen€100
Voorjaar10 trainingen€100
After season10 trainingen€100
Volledig seizoen30 trainingen€250

 

 KVK Keeperstraining Kortrijk Najaar
VrijdagZondag
Starttraining (gratis)09-09-202211-09-2022
Training 1 16-09-202218-09-2022
Training 223-09-202225-09-2022
Training 3 30-09-202202-10-2022
Training 407-10-202209-10-2022
Training 514-10-202216-10-2022
Training §21-10-202223-10-2022
Training 728-10-202230-10-2022
Training 818-11-202220-11-2022
Training 925-11-202227-11-2022
Training 1002-12-202204-12-2022
Inhaaltraining09-12-202211-12-2022

 

 KVK Keeperstraining Kortrijk Voorjaar
VrijdagZondag
Training 116-12-202218-12-2022
Training 213-01-202315-01-2023
Training 320-01-202322-01-2023
Training 427-01-202329-01-2023
Training 503-02-202305-02-2023
Training 610-02-202312-02-2023
Training 717-02-202319-02-2023
Training 824-02-202326-02-2023
Training 910-03-202312-03-2023
Training 1017-03-202319-03-2023

 

 KVK Keeperstraining Kortrijk After Season
VrijdagZondag
Training 124-03-202326-03-2023
Training 231-03-202302-04-2023
Training 321-04-202323-04-2023
Training 428-04-202330-04-2023
Training 505-05-202307-05-2023
Training 612-05-202314-05-2023
Training 719-05-202321-05-2023
Training 809-06-202311-06-2023
Training 916-06-202318-06-2023
Training 1023-06-202325-06-2023
Inhaaltraining30-06-202302-07-2023

Weversstraat 28, 8500 Kortrijk

Elke groep traint één uur.

Betalen kan door over te schrijven naar: BE67 7350 5715 2687

Met vermelding van de naam van de ingeschreven keeper én vermelding van ‘KVK Keepertraining’

Om te trainen binnen de KVK Techniektraining en KVK Keeperstraining is het aankopen van het kledijpakket verplicht.

Het kledijpakket is te koop via de website van Beltona: https://kvkortrijk.beltona.com

Het pakket bevat sokken, een sweater, een keepersshirt, een keepersbroek/short en een bal. Dit alles voor een prijs van 60 euro.

Mister Foot WevelgemKortrijkstraat 358560 Wevelgem, Belgiëpascal@beltona.com+32 475 85 84 53