Supporters Guldensporenstadion
Supporters Guldensporenstadion

KVK zoekt geëngageerde leden!

We missen onze supporters zo hard dit seizoen! Via Werkgroep 19 willen we een antwoord bieden op Covid-19 en het afgelopen seizoen. We willen volgend seizoen dan ook zo goed mogelijk voorbereiden. En dit doen samen met onze trouwste supporters! Hiervoor zijn we op zoek naar 8 geëngageerde supporters.

14/04/2021
KV Kortrijk Tribune Foto VDB / BART VANDENBROUCKE
KV Kortrijk Tribune Foto VDB / BART VANDENBROUCKE

Wat is Werkgroep 19?

Werkgroep 19 is een werkgroep waarin supporters samen met het management en bestuur van KV Kortrijk oplossingen uitwerken voor volgend seizoen. In twee overlegmomenten zullen we dit realiseren. Daarin evalueren we het afgelopen seizoen en kijken we vooruit naar volgend seizoen en de ambities die we samen koesteren. Zo willen we in deze werkgroep ook een compensatieregeling voor de abonnees uitwerken.

Op de uitgewerkte compensatieregelingen die weerhouden worden door Werkgroep 19, zal uiteindelijk gestemd kunnen worden door al onze MyKVK-leden. De regeling met het meeste aantal stemmen zal uiteindelijk uitgevoerd worden door de club. We willen onze leden laten beslissen.

Tribune
Tribune

Wie zoeken we voor Werkgroep 19?

Werkgroep 19 zal bestaan uit Ronny Verhelst (voorzitter KV Kortrijk), Matthias Leterme (CEO KV Kortrijk), Jelle Brulez (Commercieel Manager B2C KV Kortrijk), Simon Clinckemaillie (Fanbasemanager KV Kortrijk) en acht geëngageerde leden.

We zijn op zoek naar acht supporters om zich vrij te maken tijdens die twee overlegmomenten en samen mee te werken aan oplossingen voor volgend seizoen (onder andere de compensatieregeling die we willen doen voor onze supporters). Deze acht supporters vertegenwoordigen onze leden en de volledige fanbase. Zo krijgen ze een unieke kans om de richting voor volgend seizoen mee te bepalen.

BVD99057
BVD99057

Stel je kandidaat voor Werkgroep 19

Hoe zal het traject van Werkgroep 19 eruit zien?

 1. Overlegmoment 1: “De impact van Covid-19 op KV Kortrijk”
  1. Evaluatie afgelopen seizoen
  2. Vooruitblik en ambitie komend seizoen
 2. Overlegmoment 2: “Seizoen 2021-2022
  1. Aanpak voor volgend seizoen
  2. Compensatieregelingen
 3. Stemronde MyKVK-leden

Ben jij de geknipte persoon voor Werkgroep 19? Stel je hieronder kandidaat.