KV Kortrijk : Bart Van Lancker Foto VDB / BART VANDENBROUCKE
KV Kortrijk : Bart Van Lancker Foto VDB / BART VANDENBROUCKE

Heel KVK rouwt om Bart Van Lancker

Onze club verneemt met diepe droefheid het overlijden van Bart Van Lancker. Bart was in het seizoen 2016-2017 assistent-coach en ook headcoach van KVK.

24/06/2021
KV Kortrijk : Bart Van Lancker Foto VDB / BART VANDENBROUCKE
KV Kortrijk : Bart Van Lancker Foto VDB / BART VANDENBROUCKE

Gedreven sportman

In de periode waarin Karim Belhocine officieel niet als hoofdcoach mocht optreden, nam Bart met veel wijsheid en bescheidenheid de taak over. Hij leidde KVK gedurende veertien wedstrijden en bleef daarna loyaal tot het einde van het seizoen aan de zijde van Karim.

De Zottegemnaar werkte aanvankelijk voor de voetbalbond maar werd daarna assistent bij Cercle en Deinze voor hij bij KVK aan de slag ging. Nadien was hij – steeds onder Marc Brysconditietrainer bij Beerschot, STVV en tijdens het voorbije seizoen bij OHL.

Bart werd 48 jaar. KV Kortrijk betoont zijn medeleven aan de familie en de naasten van deze aangename, lieve maar vooral ook gedreven sportman. Hij heeft een plaats in het geschiedenisboek van onze club.